Připravíme Vám akci na klíč             
Stone bowling bar

Bowling

pro rekreační a profi hráče

Máme nainstalovány 4 profesionální dráhy Brunswick ANVILANE GLOW, scoringový systém VECTOR v konfiguraci s dotykovými LCD na hráčských konzolách. K tomu 32" LCD obrazovky s výsledky pro přehledné a čitelné zobrazení. Samozřejmostí je zapůjčení speciálních bot na bowling. Pro ty z Vás, kteří o zapůjčení bot nemají zájem, připomínáme, že na dráhu je povolen vstup pouze v čistých botách se světlou podrážkou.

Kulečník, karambol

oddělená herna plná zábavy

V samostatné části si můžete zahrát kulečník, karambol, fotbálek nebo šipky.

Elektronické šipky jsou skvělou zábavou pro všechny. K dispozici je Vám celá řada her, které lze snadno na našem automatu DIAMOND DARTS III. nastavit. Na našem terči je standardně nastavená hra 301 a 501.

Adventure golf

jedinečné hřiště v centru Benešova

Adventure golf Benešov je plně certifikované outdoorové hřiště v centru Benešova. Zahrát si mohou přijít jak jednotlivci, tak skupiny, firmy nebo spolky. Hru si můžete užít i večer, za nočního osvětlení nebo ji naopak spestřit hrou s čelovkami. Celým areálem protéká potůček, který se vlévá do krásného jezírka s rybičkami. Vodní tok je rovněž jednou z překážek, které na našem adventure golfu naleznete.

Oslavy, večírky

nechte přípravy na nás a bavte se

Přenechejte přípravu  oslavy na nás. Máme spoustu bláznivých nápadů na výzdobu i zábavu. Vše s vámi domluvíme individuálně a co je skvělé ... za donášku vašeho vlastního dortu nechceme nic, jen úsměv na rtech oslavence.

Zažijete neopakovatelnou atmosféru, skvělou kuchyni a výbornou zábavu. Za exkluzivní rezervaci baru u nás neplatíte nic, kromě bowlingové zábavy.

Máme místo až pro 80 osob.