Připravíme Vám akci na klíč             

Stone bowling bar

Bowling

pro rekreační a profi hráče

Máme nainstalovány 4 profesionální dráhy Brunswick ANVILANE GLOW,

Všechny dráhy jsou vybavené speciálními vyjížděcími zábranami, které lze nastavit na přání (třeba pro děti).  Zábrany motivují ve hře, protože koule vždy dojede do cíle.

Samozřejmostí je zapůjčení speciálních bot na bowling. Pro ty z Vás, kteří o zapůjčení bot nemají zájem, připomínáme, že na dráhu je povolen vstup pouze v čistých botách se světlou podrážkou.

Kulečník, karambol

oddělená herna plná zábavy

V samostatné části si můžete zahrát kulečník, karambol, fotbálek nebo šipky.

Elektronické šipky jsou skvělou zábavou pro všechny. K dispozici je Vám celá řada her, které lze snadno na našem automatu DIAMOND DARTS III. nastavit. Na našem terči je standardně nastavená hra 301 a 501.

Adventure (mini) golf

jedinečné hřiště v centru Benešova

Adventure golf Benešov je plně certifikované outdoorové hřiště v centru Benešova. Zahrát si mohou přijít jak jednotlivci, tak skupiny, firmy nebo spolky. Hru si můžete užít i večer, za nočního osvětlení nebo ji naopak spestřit hrou s čelovkami. Celým areálem protéká potůček, který se vlévá do krásného jezírka s rybičkami. Vodní tok je rovněž jednou z překážek, které na našem adventure golfu naleznete.

Oslavy, večírky

nechte přípravy na nás a bavte se

Přenechejte přípravu  oslavy na nás. Máme spoustu bláznivých nápadů na výzdobu i zábavu. Vše s vámi domluvíme individuálně.

Zažijete neopakovatelnou atmosféru, skvělou kuchyni a výbornou zábavu. Za exkluzivní rezervaci baru u nás neplatíte nic, kromě bowlingové zábavy.

Máme místo až pro 80 osob.